05.11.17 – Біологічні та медичні прилади і системи : [11] Collection home page

Browse
Subscribe to this collection to receive daily e-mail notification of new additions RSS Feed RSS Feed RSS Feed
Collection's Items (Sorted by Submit Date in Descending order): 1 to 11 of 11
Issue DateTitleAuthor(s)
2019Електромагнітна інформаційна технологія підвищення репродуктивної здатності осетрових при їх промисловому відтворенні.: автореф. дис. на здобуття наук. ступеня д-ра техн. наук : 05.11.17 – Біологічні та медичні прилади і системиТітова, Наталія Володимирівна; Titova, N. V.
2019Електромагнітні методи та радіометричні системи дистанційної діагностики стану тварин : автореф. дис. на здобуття наук. ступеня д-ра техн. наук : 05.11.17 – Біологічні та медичні прилади і системиГуцол, Тарас Дмитрович; Hutsol, T. D.
2014Біотехнічний комплекс імпульсної кондуктометрії і електроманіпуляції з клітинами тварин : автореф. дис. на здобуття наук. ступеня д-ра техн. наук : 05.11.17 - Біологічні та медичні прилади і системиШигимага, Віктор Олександрович; Shigimaga, V. А.
2013Молекулярна акустична технологія та електронні системи контролю в технологічному процесі відтворення тварин : автореф. дис. на здобуття наук. ступеня д-ра техн. наук : 05.11.17 - Біологічні та медичні пристрої та системиКунденко, Микола Петрович; Кунденко, Н. П.; Kundenko, M. P.
2012Теоретичні основи, методи та засоби діагностики і комп'ютерного планування в ринології : автореф. дис. на здобуття наук. ступеня д-ра техн. наук : 05.11.17 - Біологічні та медичні прилади і системиАврунін, Олег Григорович; Аврунин, О. Г.; Avrunin, O. G.
2018Електромагнітний метод і технічні системи захисту плодів від грибкових хвороб : автореф. дис. на здобуття наук. ступеня канд. техн. наук : 05.11.17 - Біологічні та медичні прилади і системиФедюшко, Олександр Юрійович; Федюшко, А. Ю.; Fedyushko, O. Y.
2017Електромагнітний метод і електронні системи терапії гінекологічних захворювань тварин : автореф. дис. на здобуття наук. ступеня канд. техн. наук : 05.11.17 - Біологічні та медичні прилади і системиПопрядухін, Вадим Сергійович; Popryaduhyn, V.
2016Науково-технічні основи інформаційної електромагнітної терапії бронхопневмонії в тваринництві : автореф. дис. на здобуття наук. ступеня д-ра техн. наук : 05.11.17 - Біологічні та медичні прилади і системиЧерепньов, Ігор Аркадійович; Черепнев, И. А.; Cherepnev, I. A.
2015Радіоімпульсна електромагнітна технологія і електронні системи лікування тварин : автореф. дис. на здобуття наук. ступеня канд. техн. наук : 05.11.17 - Біологічні та медичні прилади і системиМазур, Віктор Анатолійович
2015Енергоінформаційна радіоімпульсна біотехнологія і електронні системи знищення шкідників картоплі : автореф. дис. на здобуття наук. ступеня канд. техн. наук : 05.11.17 - Біологічні та медичні прилади і системиСілі, Іван Іванович; Сили, И. И.; Sealey, I. I.
2018Електромагнітний метод та система контролю газового середовища для підвищення зберігання плодів : автореф. дис. на здобуття наук. ступеня канд. техн. наук : 05.11.17 - Біологічні та медичні прилади і системиБородай, Ірина Іванівна; Бородай, И. И.; Boroday, I.
Collection's Items (Sorted by Submit Date in Descending order): 1 to 11 of 11