05.02.04 – Тертя та зношування в машинах : [9] Collection home page

Browse
Subscribe to this collection to receive daily e-mail notification of new additions RSS Feed RSS Feed RSS Feed
Collection's Items (Sorted by Submit Date in Descending order): 1 to 9 of 9
Issue DateTitleAuthor(s)
2021Підвищення триботехнічних властивостей поршневих кілець багатошаровим зміцненням наноструктурним покриттям: автореф. дис. на здобуття наук. ступеня канд. техн. наук: 05.02.04 - Тертя та зношування в машинахСкобло, Тамара Семенівна; Мальцев, Тарас Віталійович
2021Підвищення ресурсу трибосистем в агрегатобудуванні переведенням їх в режим аномально низького тертя та зношування: автореф. дис. на здобуття наук. ступеня канд. техн. наук : 05.02.04 - Тертя та зношування в машинахВойтов, Віктор Анатолійович; Варваров, Валерій Володимирович
2020Моделювання перехідних процесів в трибосистемах машин та обґрунтування ефективної програми їх припрацювання: автореф. дис. на здобуття наук. ступеня канд. техн. наук : 05.02.04 - Тертя та зношування в машинахБєкіров, Аблятіф Шевкетович
2014Моделювання перехідних процесів тертя та зношування в трібосистемах гідромашин : автореф. дис. на здобуття наук. ступеня канд. техн. наук : 05.02.04 - Тертя та зношування в машинахКозир, Антон Григорович; Козырь, А. Г.; Kozyr, A. G.
2014Підвищення зносостійкості трібосистем двотактного двигуна застосуванням моторних олив на рослинній основі : автореф. дис. на здобуття наук. ступеня канд. техн. наук : 05.02.04 - Тертя та зношування в машинахСисенко, Ігор Іванович; Сисенко, И. И.; Sysenko, I.
2013Підвищення зносостійкості трібосистем гідромашин використанням робочих рідин рослинного походження : автореф. дис. на здобуття наук. ступеня канд. техн. наук : 05.02.04 - Тертя та зношування в машинахКравцов, Андрій Григорович; Kravtsov, А. H.
2017Підвищення зносостійкості лап культиваторів обґрунтуванням форми та параметрів локального зміцнення леза : автореф. дис. на здобуття наук. ступеня канд. техн. наук : 05.02.04 - Тертя та зношування в машинахКаденко, Володимир Сергійович; Каденко, В. С.; Kadenko, V. S.
2017Підвищення зносостійкості шнекових екструдерів для виробництва паливних брикетів у кислотних та лужних середовищах : автореф. дис. на здобуття наук. ступеня канд. техн. наук : 05.02.04 - Тертя та зношування в машинахЦимбал, Богдан Михайлович; Цимбал, Б. М.; Tsymbal, B. M.
2016Моделювання процесів тертя та зношування в прямих та зворотних трібосистемах в умовах граничного мащення : автореф. дис. на здобуття наук. ступеня канд. техн. наук : 05.02.04 - Тертя та зношування в машинахЗахарченко, Михайло Борисович; Захарченко, М. Б.; Zakharchenko, M. B.
Collection's Items (Sorted by Submit Date in Descending order): 1 to 9 of 9