Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://dspace.khntusg.com.ua/handle/123456789/1253
Название: Теорія та розрахунок машин для тваринництва
Авторы: Шабельник, Борис Петрович
Троянов, Микола Микитович
Бойко, Іван Григорович
Нанка, Олександр Володимирович
Дзюба, Анатолій Іванович
Грідасов, Валентин Ілліч
Скорик, Олексій Петрович
Фісяченко, Олександр Іванович
Овсяніков, Сергій Іванович
Дата публикации: 2002
Издательство: ХНТУСГ
Библиографическое описание: Теорія та розрахунок машин для тваринництва : підручник / Б. П. Шабельник, М. М. Троянов, І. Г. Бойко, О. В. Нанка, А. І. Дзюба, В. І. Грідасов, О. П. Скорик, О. І. Фісяченко, С. І. Овсяніков / за редакцією І. Г. Бойка. - Харків : ХНТУСГ, 2002. - 216 с.
Краткий осмотр (реферат): У підручнику викладена теорія найбільш розповсюджених технологічних процесів роботи машин для тваринництва, а також приведені методи розрахунку обладнання, яке використовується при цьому. Підручник розроблено згідно з програмою дисципліни “Теорія та розрахунок машин для тваринництва” для студентів вищих навчальних закладів, які отримують освіту кваліфікаційних рівнів спеціаліст і магістр зі спеціальностей 8.090215 “Машини та обладнання сільськогосподарського виробництва” та 8.091902 “Механізація сільського господарства”. Може бути корисний для викладачів, наукових працівників та спеціалістів сільгоспмашинобудування.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://dspace.khntusg.com.ua/handle/123456789/1253
ISBN: 5-7763-0037-1
Располагается в коллекциях:Навчальні видання

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
Теория и расчет_А5_.pdf2,04 MBAdobe PDFПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.